Filtr

TERMOSKY, TERMOHRNKY A SPORTOVNÍ LÁHVE

Pitný režim je pro tělo velmi důležitý a obklopování se designovými kousky je zkrátka životní styl. Objevte svět chytrých termosek, termohrnků a sportovních lahví oblíbených nizozemských značek XD Design a Loooqs a švýcarské značky Swiss Peak. Vysoce kvalitní materiály, ekologicky šetrné zpracování a moderní design. Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj naplno.

  • Termosky

    Termosky oblíbených nizozemských značek XD Design a Looogs a švýcarské značky Swiss Peak udrží váš nápoj horký i studený po velmi dlouhou dobu. Vysoce kvalitní materiály, šetrné ekologické zpracování a moderní design z nich činí ty správné parťáky pro každý den. Na výlet, na večerní chvíle v křesle s knihou, na pracovní stůl. Pro každý moment s vaším oblíbeným nápojem. Nenechte svou kávu vychladnout.

  • Termohrnky

    Termohrnky oblíbených nizozemských značky XD Design a Looogs a švýcarské značky Swiss Peak udrží váš nápoj horký i studený po velmi dlouhou dobu. Vysoce kvalitní materiály, šetrné ekologické zpracování a moderní design z nich činí ty správné parťáky pro každý den. Aby vaše ranní káva nezůstávala na kuchyňském stole nedopitá. Ať už běžíte na schůzku nebo pracovní poradu. Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj v jeho ideálně teplotě.

  • Láhve

    Pitný režim je pro tělo velmi důležitý a obklopování se designovými kousky je životní styl. Sportovní lahve oblíbených nizozemských značek XD Design a Loooqs v sobě snoubí prvotřídní materiály, ekologické zpracování a moderní design. Ať už jdete za sportem nebo na toulky městem. Objevte s námi svět chytrých sportovních lahví.

Zobrazeno 1 – 12 z 180 položek