Filtr

Rozměr

Barva

Výrobce

Jen skladem

Cena

210 Kč - 4635 Kč

Objevte svět stylových tašek a zavazadel nizozemských značek XD Design a Loooqs a švýcarské značky Swiss Peak. V nabídce naleznete brašny a batohy na notebook, tašky pro volný čas, příruční cestovní zavazadla, deštníky a další designové kousky. Vše z vysoce kvalitních a ekologicky šetrných materiálů, s myšlenkou a láskou k designu.

 • Batohy Bobby

  Dnešní doba je hektická a v našich kabelkách a taškách si během dne nosíme celý svůj svět. Oblíbená nizozemská značka XD Design dnešní době rozumí a přichází s batohem nové generace Bobby. S batohem, který nelze vykrást. Inovativní technologie a materiály daly vzniknout designovému parťákovi pro každý den, kterého nelze otevřít bez vašeho vědomí. Ultralehký a navržený tak, aby váhu rozmístil na celá záda a nezatěžoval páteř. Moderní design a vlastnosti nové generace. Do práce, na notebook, na toulky městem nebo na výšlap na Sněžku. Objevte nový rozměr bezpečnosti, designu a pohodlí.

 • Brašny a batohy na...

  Jedinečná kombinace promyšlené funkčnosti, vysoce kvalitních materiálů a designu, to jsou chytré brašny a batohy na notebook oblíbené nizozemské značky XD Design a švýcarské značky Swiss Peak. Vyvinuto s myšlenkou o bezpečném a pohodlném přenášení, kamkoliv jdete.

 • Na cesty

  Na cesty stylově a s kvalitou. Toto heslo razí nizozemská značka XD Design a přináší cestovní zavazadla na kolečkách, které mají šmrnc. Vysoce kvalitní materiály, ekologicky šetrné zpracování a láska k designu a cestování je to, co dělá z XD Design jedničku na poli příručních zavazadel.

 • Cestovní váhy

  Protože na váze někdy záleží. Nizozemská značka Loooqs ví, jak těžké je dobře si sbalit příruční zavazadlo do letadla a přichází s chytrými a designovými pomocníky pro kontrolu váhy.

 • Chladící tašky

  Chytré chladící tašky a batohy od oblíbené nizozemské značky XD Design a švýcarské značky Swiss Peak udrží vaše potraviny a nápoje vychlazené a čerstvé. Ať už se chystáte na piknik, výlet, pod stan nebo jedete na chatu. 

Zobrazeno 1 – 20 z 38 položek