Filtr

Rozměr

Barva

Výrobce

Jen skladem

Cena

105 Kč - 2325 Kč

Objevte svět bytových a kuchyňských doplňků nizozemských značek XD Design a Loooqs. V nabídce najdete osvětlení, chytré pomocníky do kuchyně, doplňky k vínům nebo na grilování. Vše s myšlenkou, šetrností k přírodě a láskou k designu. Aby byl domov domovem …

 • Osvětlení nejen na doma

  Nizozemská značka XD Design a Loooqs si dává za cíl vnést do našich životů světlo, ať už jsme na jakémkoliv místě. Chytré designové žárovky bez potřeby elektrické energie a venkovní svítilny prozáří vaše chvíle na zahradě, chatě, při táboření nebo v momentech, kdy vypadne elektřina. Pro ty, kteří mají rádi design, chytré věci a šetrnost k přírodě.

 • Design do kuchyně

  Domov začíná vždy kuchyní. Designové doplňky do vaší kuchyně a jídelny oblíbených nizozemských značek XD Design a Loooqs dodají vašemu domovu šmrnc a styl. Mlýnky, pepřenky, hmoždíře, sety na krájení, konvice, shakery, odšťavňovače a další kousky mají jedno společné a to myšlenku, kvalitní materiály, ekologicky šetrné zpracování a design. Aby byl domov domovem.

 • Pro milovníky vína

  Každý správný vinař ví, že víno je o prožitku, o pravdě, o životě. O věcech, které z obyčejné chvíle nalévání vína do sklenice, dělají neobyčejný obřad, který dělá duši dobře. Oblíbené nizozemské značky XD Design a Loooqs přináší vysoce designové a chytré pomocníky pro vaše vinné chvilky. Karafy, chytré vývrtky, chladiče nebo designové vinné sety. Vysoce kvalitní materiály, ekologicky šetrné zpracování, myšlenka a design. Chvilky s vínem se nedají ošidit.

 • Grilujeme

  Gurmánské zážitky si žádají své. Oblíbené nizozemské značky XD Design a Loooqs přichází s chytrými pomocníky pro vaše kulinářské chvilky. Grily a grilovací sety těchto značek mají jedno společné a to je myšlenka, vysoce kvalitní materiály šetrné k přírodě a design. Užijte si grilování naplno.

Zobrazeno 1 – 20 z 33 položek