Filtr

Rozměr

Barva

Výrobce

Jen skladem

Cena

180 Kč - 3405 Kč

Ať už svůj volný čas vyplňujete čímkoliv, jste pořádný muž kutil nebo se věnujete sportu, designové kousky značek XD Design, Loooqs a Swiss Peak jsou těmi správnými parťáky pro vaše koníčky. Sportovci ocení chytré a stylové fitness náramky a kutilové si jistě najdou své v široké nabídce multifunkčního nářadí, baterek, svítilen a dalekohledů. Vyrobeno s myšlenkou a láskou k designu.

  • Pro kutily a dobrodruhy

    Každý pořádný muž musí mít své pořádné nářadí. Nabídka nizozemských značek XD Design a Loooqs a švýcarské značky Swiss Peak potěší každého správného kutila. Multifunkční nářadí, baterky, dalekohledy nebo bezpečnostní pomůcky na problémy ve vašem automobilu. Jedno mají společné. Vysoce kvalitní materiály a zpracování, chytrou myšlenku a design.

  • SOLÁRNÍ NABÍJEČKY

    Čerpejte energii ze slunce. Solární nabíječky oblíbené nizozemské značky XD Design jsou spojením myšlenky k přírodě, vysoce kvalitních materiálů a designu. Na místa, kde není elektřina a pro ty, kteří mají šetrný životní styl a souzní s přírodou. Vyrobeno s myšlenkou a láskou k přírodě a designu.

Zobrazeno 1 – 20 z 29 položek